OCHRANA ZDROJŮ PROTI INFLACI :-) STUDIUM MBA!

Pro velký zájem jsme otevřeli novou studijní skupinu MBA kombinovanou formou, které začíná v říjnu 2022 v Ostravě a v Praze.

Názor studentky na studium MBA v našem institutu hovoří za vše: „V loňském roce v listopadu jsem se, při debatě s kolegyněmi o školách, zmínila, že už bych nešla studovat, při představě všech zkoušek, seminárek a závěrečných pracích….. (o tom, jak jsem tento titul podceňovala nebudu ani psát). Musím napsat, že je to nejlepší studium, které jsem dosud měla. Vše zaměřené na praxi s využitím nových trendů a přístupů, výborní lektoři,“ říká Mgr. Monika Jošková, personální manažerka (MSV STUDÉNKA, s. r. o.)

Zvažte, prosím, možnosti Vašeho osobního studia MBA v Ostravě, nebo v Praze (25 % výuky prezenčně, 75 % výuky on-line). Bez náročného cestování s maximální úsporou Vašeho času. Studium odpovídá plně standardům britského MBA a obsah jednotlivých témat je přizpůsoben na míru manažerským potřebám českých firem. Studium MBA je zaměřeno čistě prakticky, vedeno úspěšnými profesionály ve svém oboru, nikoliv lektory teoretiky.