STUDIUM MBA PRO UZAVŘENÉ SKUPINY

Názor studentky na studium MBA v našem vzdělávacím a poradenském institutu hovoří za vše: „V  listopadu jsem se, při debatě s kolegyněmi o školách, zmínila, že už bych nešla studovat, při představě všech zkoušek, seminárek a závěrečných pracích….. (o tom, jak jsem tento titul podceňovala nebudu ani psát). Musím napsat, že je to nejlepší studium, které jsem dosud měla. Vše zaměřené na praxi s využitím nových trendů a přístupů, výborní lektoři,“ říká Mgr. Monika Jošková, personální manažerka (MSV STUDÉNKA, s. r. o.)

Zvažte, prosím, možnosti studia MBA pro skupinu Vašich TOP manažerů, případně vytipovaných manažerů „korunních princů“ (25 % výuky prezenčně, 75 % výuky on-line). Bez náročného cestování s maximální úsporou času přímo ve Vaší organizaci, nebo v jejím okolí.

Studium odpovídá plně standardům britského MBA a obsah jednotlivých témat je přizpůsoben na míru manažerským potřebám českých firem. Studium MBA je zaměřeno čistě prakticky se specializací na HR, vedeno úspěšnými profesionály ve svém oboru, nikoliv lektory teoretiky.

V případě Vašeho zájmu o reference a termíny realizace nás neváhejte kontaktovat.