HR BREAKFAST K WHISTLEBLOWINGU

Letos na jaře bude přijat zákon o Ochraně oznamovatele, tzv. whistleblowing. Měl by se týkat všech zaměstnavatelů nad 50 zaměstnanců. Přijměte proto, prosím, pozvání na svižný HR BREAKFAST, kde se dozvíte vše podstatné k Vašim povinnostem vyplývajícím pro zaměstnavatele.

O čem bude HR BREAKFAST? „Projdeme si principy unijní úpravy whistleblowingu, aktuální stav českého návrhu zákona (velmi pravděpodobně bude přijat letos na jaře),formu a obsah přijatých oznámení i práce s anonymními oznámeními, co to je vnitřní oznamovací systém a co vnější oznamovací systém, kdo jej může zavést, kdo jej může sdílet, kdo může být pověřenou osobou, jaké bude mít povinnosti a jaká jsou jeho kvalifikační kritéria a jaké další povinnosti vyplývají zaměstnavatelům z unijní úpravy. A konečně co hrozí za sankce, když se řádně a včas úprava neprovede,“ říká JUDr. David Borovec, advokát.

HR BREAKFAST bude probíhat: 20. dubna v Praze, 26. dubna v Brně a 27. dubna v Ostravě. Členové Svazu personalistů a Klubu personalistů Moravy a Slezska mají účast zcela zdarma, nečlenové hradí účastnický poplatek 3.500 Kč. Pro klienty našeho vzdělávacího a poradenského institutu je sjednána sleva ve výši 20 %. Objednáváte na stránkách našeho partnera Svazu personalistů ČR: www.svazperosnalistu.cz.

Počet míst je omezen kapacitami sálů, proto prosím příliš neotálejte.