KOVÁŘOVA KOBYLA – STÁLE TO PLATÍ?

Abychom nenaplnili rčení o kovářově kobyle, aktivně u mých kolegů a kolegyň podporuji vzdělávání a jejich osobní rozvoj. Je to taková volná disciplína a každý si vybírá to, co sám potřebuje, co si přeje a co ho zajímá.

Tak například kolegyně Daniela navštěvuje workshopy, kurzy a konference v oblasti trendů ve vzdělávání, Petra  se rozhodla, že získá druhý titul, kolegyně Lenka a kolegyně Simona třeba trénovaly angličtinu na soukromých hodinách 🙂

Abych nezůstal pozadu ani já, tak jsem od loňského roku navštěvoval právní snídaně pod vedením JUDr. Davida Borovce. Držet krok s novými informacemi je (nejen) v mém oboru zásadní. Novelizace, přelomové rozsudky, časté chyby, sdílení praxe a nebo třeba networking. Musím říct, že celý cyklus byl pro mě velmi přínosný a hodnotný. Včetně skvělého zázemí. Děkuji za to. Již teď se těším na další vzdělávací výzvy, o kterých přemýšlím.

A jak to máte v organizacích Vy? Preferujete „skupinové“ vzdělávání nebo volíte individuální? Kolik času jste schopni nabídnout? Preferujete kontinuální vzdělávání v jedné oblasti a nebo máte rádi „od každého trochu“?