POSLEDNÍ ROČNÍK MBA – POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

V letošním roce opět otevíráme poslední novou studijní skupinu MBA kombinovanou formou, které startuje již 12. října 2023!

Názor studentky na studium MBA v našem vzdělávacím a poradenském institutu hovoří za vše: „V  listopadu jsem se, při debatě s kolegyněmi o školách, zmínila, že už bych nešla studovat, při představě všech zkoušek, seminárek a závěrečných pracích….. (o tom, jak jsem tento titul podceňovala nebudu ani psát). Musím napsat, že je to nejlepší studium, které jsem dosud měla. Vše zaměřené na praxi s využitím nových trendů a přístupů, výborní lektoři,“ říká Mgr. Monika Jošková, personální manažerka (MSV STUDÉNKA, s. r. o.)

Zvažte, prosím, možnosti Vašeho studia MBA v Praze (25 % výuky prezenčně, 75 % výuky on-line). Bez náročného cestování s maximální úsporou času. Studium odpovídá plně standardům britského MBA a obsah jednotlivých témat je přizpůsoben na míru manažerským potřebám českých firem. Studium MBA je zaměřeno čistě prakticky se specializací na HR, vedeno úspěšnými profesionály ve svém oboru, nikoliv lektory teoretiky.

Členové Svazu personalistů ČR a klubů personalistů v ČR mohou uplatnit významnou slevu „stará láska nerezaví“. Více na webu: www.petrotahal.cz!